Białostocka 22, jeszcze do niedawna dostępna wyłącznie dla Klientów B2B, otwiera swe progi dla Klientów indywidulnych.

Nasz wyjątkowy catering premium lub Wasze własne kompozycje – tylko od Was zależy zakres naszej współpracy. Jesteśmy dla Was i po to, by czynić Wasze najważniejsze wydarzenia wyjątkowymi. Praga to dziś imprezowe, stylowe serce stolicy.

Zapraszamy!

Przyjęcia prywatne

Chrzciny

Pierwsza impreza z udziałem nowego członka rodziny nie musi być przaśnym przyjęciem między wózkiem a kotletem. Postindustrialny wystrój "Rowerowni", pełnej wiktoriańskich i międzywojennych ozdób wprowadzi wyjątkowy nastrój dla Waszej pierwszej imprezy z udziałem najmłodszego członka rodziny. Może być nowocześnie i kameralnie zarazem, uwierzcie!

Przyjęcia prywatne

Studniówki

Zapraszamy Was do tego, by ostatnie 100 przed dorosłością spędzić tak, jakby miał być to ostatni dzień życia. Życia jakiego nowoczesny, młody warszawiak poszukuje. Postindustrialny klimat, elagancki lecz nie push, klimatyczny, choć nie nudny. Catering? Oczywiście, najlepszy, by zaspokoić gusta najbardziej wymagającego pokolenia X.

Przyjęcia prywatne

Komunie

Tak ważna uroczystość w życiu dziecka jak i jego rodziców powinna mieć zapadającą w pamięć oprawę. Eleganckie wnętrza zadowolą gusta najbardziej wymagających gości, zaś galeria podwieszonych na suficie zabytkowych motocykli i rowerów zaciekawi najmłodszych, wprowadzając ich w świat wielkich, globtroterskich wypraw.

Przyjęcia prywatne

Stypy

Odejście bliskiej osoby jest doświadczeniem bolesnym, wymaga odpowiedniego szacunku i zadumy. W przeciwieństwie do przyjęcia pożegnalnego organizowanego w restauracji, gdzie wesoły gwar rozmów innych gości lokalu może zaburzać powagę spotkania, na Białostockiej 22 najbliżsi będą mieć zapewnioną intymność i kameralność tego trudnego przeżycia.

Przyjęcia prywatne

Wesela

Najważniejszy dzień w życiu wymaga odpowiedniej oprawy. Jeśli jesteście znużeni powtarzająca się formułą romantycznych sal balowych lub przyjęć w stylu rustykalnym, Białostocka 22 jest idealna dla Was. Postindustrialna Sala Ceglana gotowa jest pomieścić 100 radosnych weselników, w czasie gdy Rowerownia może w tym czasie posłużyć za strefę wypoczynku i relaksu. Czegóż chcieć więcej? Może garderoby z oddzielnym wejściem na scenę? Może zaplecza kulinarnego? A może pięknego patio? Wszystko to mamy i zapraszamy!

Przyjęcia prywatne

Urodziny, jubileusze

Nieważne czy będzie to 18stka czy złote gody, w naszej przestrzeni eventowej odnajdzie się każdy jubilat. Nawet jeśli zasobność Twego portfela pozostawia nieco do życzenia, postaramy się uczynić wszystko, byś na Białostockiej 22 przeżył najpiękniejsze chwile w swoim życiu.

Kontakt

Nelly Sternicki

+48 664 032 910

Fryderyk Brun

+48 516 196 739